18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Hincz Gyula (1904-1986): Ellentétek. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (96/100), foltos. Üvegezett, sérült fakeretben, 29,5x38,5 cm