9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Gedő Lipót (1887-1952): Bábokkal játszó gyerekek. Akvarell, tus, papír, jelzett, papírra kasírozva, alján Gedő Lipót autográf ajándékozási soraival 1938-ból. Bal alsó sarkában foltos. 17,5x18 cm