Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet. Olaj, farost, jelzett, fa k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gaal-Imre-Peter-1921-2013-Varosreszlet-Olaj-farost-jelzett-fa-keretben-60x80-cm~II2620215
2620215
10107
416
30000
Rufpreis:
30 000 HUF 81,08 EUR , 88,24 USD
Beschreibung: Gaál Imre Péter (1921-2013): Városrészlet. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 60x80 cm
: pelikán kristóf