Ferenczy Béni (1890-1967): Csendélet. Akvarell, papír. Proveniencia: Korábban Dr. Tompa Kálmán (1888-1957) orvos, műgyűjtő tulajdonában. 27,5x18 cm. Üvegezett fakeretben.