Félegyházi László (1907-1986): Női portré. Olaj, falemez, jelezve jobb... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Felegyhazi-Laszlo-1907-1986-Noi-portre-Olaj-falemez-jelezve-jobbra-lent-Dekorativ-kis~II2616888
2616888
10101
416
42000
Rufpreis:
42 000 HUF 113,51 EUR , 123,53 USD
Beschreibung: Félegyházi László (1907-1986): Női portré. Olaj, falemez, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 56,5×50 cm
: pelikán kristóf