Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Daffinger-Hanna-1883-1909-ben-a-nagybanyai-szabadiskolaban-tanult-Kastely-Olaj-karton-Je~II2603818
2603818
10070
416
9500
Rufpreis:
9 500 HUF 25,68 EUR , 27,94 USD
Beschreibung: Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Kastély. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 35x25 cm.
: karap_norbert