10066. 416. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Dunakanyar. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (62/100), üveg mögött, üvegen kisebb repedésekkel, 25×38,5 cm