Csillag József (1894-1977): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csillag-Jozsef-1894-1977-Rozseszedo-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-lap-alja-kisse-fol~II2623155
2623155
10058
416
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Csillag József (1894-1977): Rőzseszedő. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap alja kissé foltos és hullámos, 28×22 cm
: karap_norbert