Csergezán Pál (1924-1996): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett. 17×2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Csergezan-Pal-1924-1996-Vizparti-taj-Rezkarc-papir-jelzett-17C39725-cm~II2618658
2618658
10056
416
Beschreibung: Csergezán Pál (1924-1996): Vízparti táj. Rézkarc, papír, jelzett. 17×25 cm
: karap_norbert