24 000 HUF
64,86 EUR, 70,59 USD
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női akt. Olaj, papír, jelzés nélkül, farostlemezre kasírozva, fa keretben, papír javított sérülésekkel, 54×54 cm