Buday Mihály (1953-): A múlt leple alatt. Olaj, farost, jelzett, keret... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Buday-Mihaly-1953-A-mult-leple-alatt-Olaj-farost-jelzett-keretben-30C39740-cm~II2564178
2564178
10045
416
40000
Beschreibung: Buday Mihály (1953-): A múlt leple alatt. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm
: pelikán_kristóf