Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett. Lap szél... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Boldizsar-Istvan-1897-1984-Tanya-Rezkarc-papir-jelzett-Lap-szele-foltos-Uvegezett-fake~II2617848
2617848
10038
416
Beschreibung: Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle foltos. Üvegezett fakeretben, 19,5×29 cm
: tm