Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Lap s... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Boldizsar-Istvan-1897-1984-Faluvege-Rezkarc-papir-jelzett-Lap-szele-kisse-foltos-19-5~II2618320
2618320
10036
416
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. 19,5×33,5 cm
: karap_norbert