10000. 416. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
6 000 HUF
0 HUF
Ábrahám Rafael (1929-2014): Bach, Vivaldi. Ofszet, papír, jelzett, hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel, üvegezett fakeretben, 37×45 cm