5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Gothard Jenő: A fotográfia gyakorlata és alkalmazása tudományos czélokra. A Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XLIII. kötete. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat, 183+1 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.