15566.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Sándor Mihály: Vasutasból aranybányász. Beszélgetések Buzánszky Jenővel. DEDIKÁLT! Debrecen, 2007, Campus Kiadó. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.