15574.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Bocsák Miklós: A 0-6-tól az 1-7-ig. H.n., 1997, Paginarium Kiadó - Dabas-Jegyzet Kft. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a tartalomjegyzéknél a lapon kisebb sérüléssel.