1910-1911 Evangélikus Őrálló. Egyházi és társadalmi hetilap. Szerk.: Geduly Henrik. VI. évf. 1-52 sz., teljes évfolyam, valamint VII. évf. 1-52 sz., teljes évfolyam. Kissé kopott félvászon-kötésekben.