15108.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Reizner János: A régi Szeged. I. köt.: A negyvenes évek és a forradalom napjai Szegeden. Szeged, 1884, Burger Gusztáv és Társa, VII+319 p. + 1 kihajtható melléklet (kézirat-másolat). Kiadói aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült, foltos borÃtóval és gerinccel, a gerinc nagyrészt elvált a borÃtótól, helyenként kissé foltos lapokkal.