15178.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Kiss György: A budapesti várospolitika. 1873-1944. Előszót írta: Pongrácz Kálmán. Bp., 1954, Jogi és Állami Könyv- és Folyóiratkiadó, 391 p. Néhány oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblával. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel. Megjelent 3100 példányban.