15100.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
30 000 HUF
18
Hefty Frigyes (1894-1965): Repülők előre! I-II. kötet. József királyi herceg előszavával. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1940], Franklin, 2+1-168 p.+17 (Fekete-fehér fotók, 1 egyoldalas, és 16 kétoldalas képtábla) t.; 4+169-319+1 p.+14 (kétoldalas fekete-fehér fotók) t. Kiadói dúsan aranyozott félvászon sorozatkötésben, kopott borítókkal, az I. kötet kissé sérült gerinccel és kissé laza, kissé sérült kötéssel, az I. kötetben 1 táblán szakadással.