17078.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vásárhelyi István: A kétéltűek és hüllők hasznáról, káráról. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó, 219+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 1700 példányban