17117.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Reitz, Adolf: A kémia birodalma. Bp., 1943, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé levált, szakadt, kopottas állapotban.