Gömbösné-Galamb Margit: Piroska története. Regény serdültebb leányok számára. 5 db képpel Bp. 1905. Magyar Keresk. Közlöny. 137 l. 6 t. Javított, Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Egy-két lap sérült.