Bücher: Märchen

Zahl der Lose: 43

Urasima Taró, a szegény halász. Japán népmesék. Vál.: Büky Béla. Ford.: Balogh Barna és Büky Béla. Ortutay Gyula utószavával. Voigt Vilmos jegyzeteivel. A borító és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1965, Európa. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17298.

Rufpreis:
2 000 HUF
20
1989 A Csodálatos Pókember 3. sz.
17299.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vegyes mesekönyv tétel, Füzesi Zsuzsa rajzaival, 3 db: Móra Ferenc: A didergő király.; Simon István: Mirza.; Zelk Zoltán: Kecskére bízta a káposztát. hn., én., Forma-Art. Kiadói papírkötések.
17300.

Rufpreis:
1 200 HUF
Maurice Maeterlinck: A kék madár. Tarbay Ede feldolgozása Duschalek János rajzaival.Bp.,1987,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17301.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szemesi György: Putyi csibe, és a többiek. Kedves állat-történetek. DEDIKÁLT! hn., 2004., Nap Alapítvány. Kiadói papírkötés
17302.

Rufpreis:
1 200 HUF
Az aranyos tarajos kiskakas. Orosz népmese. Ford.: Fehér Viktor. A. Barszukov rajzaival. Bp., 1988, Móra. Térbeli mesekönyv. Kiadói papírkötés, sérült.
17303.

Rufpreis:
1 000 HUF
Csukás István: Süsü, a sárkány kalandjai. Süsü csapdába esik; Süsü és a sárkánylány. (Bp.), (1988), RTV Belkereskedelmi Igazgatóság, 64 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kopott borítóval.
17304.

Rufpreis:
1 800 HUF
Pálosy Éva: Klára testvér. Illusztrálta Fery Antal. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kopott borítóval, sérült és ragasztószalaggal javított gerinccel, javított kötéssel és előzéklapőpal.
17305.

Rufpreis:
1 000 HUF
17306.

Rufpreis:
1 000 HUF
17307.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gömbösné-Galamb Margit: Piroska története. Regény serdültebb leányok számára. 5 db képpel Bp. 1905. Magyar Keresk. Közlöny. 137 l. 6 t. Javított, Illusztrált kiadói félvászon-kötésben. Egy-két lap sérült.
17308.

Rufpreis:
1 200 HUF
17309.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF