Dr. Kiss Arnold: Mirjam. Imádságok zsidó nők számára. Bp., é.n., Schlesinger József, 635 p. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé sérült borítóval és gerinccel, az utolsó lapok kijárnak.