Instruction sur L'Histoire de France par le Ragois. Nouvelle édition. Limoges, 1851. Martial Ardant. 1t Lajos Fülöp császár rézmetszetű portréja, + 423p. Korabeli, aranyozott, kissé sérült bőrkötésben.