17026.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
A jó házi konyha. Így kell főzni! A sütés-főzés tudományának új kódexe. Összeáll.: bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp., é.n., Új Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), XLIV+468 p. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.