16608.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
6 000 HUF
14
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. V. kötet. Hont, Nógrád, Heves, Gömör, Borsod magyar népe. A palócok művészete. Bp., [1922], Franklin-Társulat. 333 p. Kiadói egészvászon-kötés, gerincen kis sérüléssel