Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság előtt. Csányi Káro... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000012/Divald-Kornel-Budapest-muveszete-a-torok-hodoltsag-elott-Csanyi-Karoly-10-eredeti-epit~II2619419
2619419
16590
416
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Divald Kornél: Budapest művészete a török hódoltság elÅ‘tt. Csányi Károly 10 eredeti épÃtészeti rajzával és 49 képpel. Művészeti Könyvtár. Bp., [1909], Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
: tg