16580.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Brepohl, Erhard - Koch, Rudi: Schmuck und Uhren. Leipzig, 1966, VEB Fachbuchverlag, 296 p. + 2 t. (szÃnes képtáblák). Szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borÃtóval.