1951 Építés - Építészet. Az építőművészet, tudomány és gyakorlat lapja. III. évf. 9-10. sz. Szerk.: Lux László. Bp., 1951, Építőipari Könyv- és Lapkiadó Vállalat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 2480 példányban.