17325.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Tinódi Arany Album. Tinódi Lantos Sebestyén emlékére. A Tinódi-kultusz fejlesztése érdekében. Szerk. és kiadja: Szűcs Gusztáv. Bp., 1940., Muzsikusok, Zeneszerzők, Írók és Előadók Szövetkezete. Fekete-fehér fotókkal. Aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval.