Szent-Iványi Sándor: Magasságok felé. A borító és a rajzok Byssz Róber... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000025/Szent-Ivanyi-Sandor-Magassagok-fele-A-borito-es-a-rajzok-Byssz-Robert-munkai-Bp-1942-H~II2616893
2616893
17486
416
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Szent-Iványi Sándor: Magasságok felé. A borító és a rajzok Byssz Róbert munkái. Bp.,1942.,Hungária. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
: sza