17320.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Publius Ovidius Naso' keservei. Öt könyv. Ford.: Egyed Antal. Pest, 1847., Trattner-Károlyi, 2+I-VI+2+9-307+5 p. Második, jobbított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, bekötött papírborítókkal.