Lampérth Géza: Nemzeti lant. 1923, Magyar Nemzeti Szövetség. Kiadói pa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/416/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000025/Lamperth-Geza-Nemzeti-lant-1923-Magyar-Nemzeti-Szovetseg-Kiadoi-papirkotes-gerinc-serC3~II2621964
2621964
17388
416
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Lampérth Géza: Nemzeti lant. 1923, Magyar Nemzeti Szövetség. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
: sza