Kolligátum az Olcsó regény 1-2. kötetéből: Heltai Jenő: Az utolsó bohém.; Rákosi Viktor: Egy falusi Hamlet. Bp., én., Athenaeum. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, bekötött elülső papírborítókkal.