17401.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Kazantzakisz, Nikosz: Zorbász, a görög. Ford.: Szabó Kálmán, Papp Árpád. Bp., 1967, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, kissé kopott kiadói papírborítóban.