17322.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás kb. 80 kötete. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, változó állapotban, közte jórészt kopottak, de közte sérült, és jó állapotúak is, 3 kötet gerince hiányzik.