17355.
416. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Arany János: ElbeszélÅ‘ költemények. III. köt.: Murány ostroma, Elveszett alkotmány, Nagyidai cigányok. Arany János Munkái 4. köt. (Magyar RemekÃrók). Bp., é.n., Ráth Mór, (6)+219 p. Ötödik kiadás. Kiadói gazdagon festett, aranyozott egészvászon sorozatkötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, kissé sérült, kopott borÃtóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi bejegyzéssel.