14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
cca. 1930 Schlagenwald porcelán 18 darabos étkészlet, 1 db leveses tál fedővel, 1 db szószos tál fedővel és aljával, 1 db fűszertartó, 1 főzelékes tál, 2 db tortatál, 1 db sültes tál, 6 db levesestányér, 5 db lapostányér, szép állapotú, apró kopásokkal és repedésekkel. Jelzett.