11512. 415. Gelaufene Fernauktion Porzellan
5 000 HUF
0 HUF
Magyar címeres, feliratos kávéscsésze, XIX. sz. vége körül. Kézzel festett, jelzés nélkül, kissé kopott, hajszálrepedéssel, d: 9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras