Hollóházi lila virágmintás, matricás porcelán váza 35cm, kínálótálka 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-lila-viragmintas-matricas-porcelan-vaza-35cm-kinalotalka-2db-d12-20cm-bonbo~II2569914
2569914
11439
415
22000
Rufpreis:
22 000 HUF 59,46 EUR , 64,71 USD
Beschreibung: Hollóházi lila virágmintás, matricás porcelán váza 35cm, kínálótálka 2db d:12-20cm, bonbonnier 8x6cm, kopott, jelzett.
: tm