Donáth László: Art Deco lány, színes mázakkal festett kerámia, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Donath-Laszlo-Art-Deco-lany-szines-mazakkal-festett-keramia-jelzett-kopott-serult-m3~II2538725
2538725
11045
415
26000
Art-ceramics
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Donáth László: Art Deco lány, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, kopott, sérült, m:32cm
: tm