Csavlek Etelka (1947-): Furulyázó ördög edény. Festett, mázas kerámia,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Csavlek-Etelka-1947-Furulyazo-ordog-edeny-Festett-mazas-keramia-jelzett-keszitesi-~II2599411
2599411
11008
415
Art-ceramics
Beschreibung: Csavlek Etelka (1947-): Furulyázó ördög edény. Festett, mázas kerámia, jelzett, készítési sérülésekkel, m: 13 cm
: pk