Gemischt Lose Banknoten und Münzen

Zahl der Lose: 29

Vegyes papírpénz és kitüntetés tétel, benne: Kiváló Munkáért műgyantás jelvény, eredeti tokban, 1969. 10Ft, Románia 1966. 10L, Bulgária 1974. 5L, Görögország 1978. 100D T:1-,III,III-
31925.

Vegyes papírpénz és kitüntetés tétel, benne: "Kiváló Munkáért" műgyantás jelvény, eredeti tokban, 1969. 10Ft, Románia 1966. 10L, Bulgária 1974. 5L, Görögország 1978. 100D T:1-,III,III-

Rufpreis:
800 HUF
1945. 10.000.000P + ~1957. Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség - VIII. Kerületi Bizottság Emlékplakettje - 1919-1957 KISZ egyoldalas Br plakett tokban + ~1980. Kiváló Munkáért műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:vegyes, a bankjegyen szakadások, anyaghiány
31926.

1945. 10.000.000P + ~1957. "Magyar Kommunista Ifjúsági Szövetség - VIII. Kerületi Bizottság Emlékplakettje - 1919-1957 KISZ" egyoldalas Br plakett tokban + ~1980. "Kiváló Munkáért" műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:vegyes, a bankjegyen szakadások, anyaghiány

Rufpreis:
1 200 HUF
Molnár Péter: A korona bukása. Magyarország forgalmi pénzei 1920-1927. FONS X. (2003) 3. sz. 329-358. p. különlenyomat + Szovjetunió DN Moszkva / Kreml fém plakett (94mm) T:2 Molnár Péter: A korona bukása. Magyarország forgalmi pénzei 1920-1927. FONS X. (2003) 3. sz. 329-358. p. offprint + Soviet Union ND Moscau / Kreml metal plaque (94mm) C:XF
31927.

Molnár Péter: A korona bukása. Magyarország forgalmi pénzei 1920-1927. FONS X. (2003) 3. sz. 329-358. p. különlenyomat + Szovjetunió DN "Moszkva / Kreml" fém plakett (94mm) T:2 Molnár Péter: A korona bukása. Magyarország forgalmi pénzei 1920-1927. FONS X. (2003) 3. sz. 329-358. p. offprint + Soviet Union ND "Moscau / Kreml" metal plaque (94mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF
Közepes doboznyi vegyes külföldi és magyar érmetétel + egy közepes méretű pénzeszsák, az érmék között 1807A 30kr Cu T:vegyes
31928.

Rufpreis:
6 000 HUF
Vegyes, nagyrészt külföldi érmetétel két albumba rendezve, közte hamis Ferenc József emlékérem, valamint amerikai, olasz, csehszlovák érmék T:vegyes
31929.

Rufpreis:
1 400 HUF
20
10xklf magyar és külföldi emlékérem-tétel, közte 1941. kétoldalas tenisz Br díjérem füllel (40mm) T:1--3
31930.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
11db-os vegyes érmetétel, közte Római Birodalom és Ausztria 1872. 1Fl Ag Ferenc József T:3,3- 11pcs mixed coin lot within Roman Empire and Austria 1872. 1 Florin Ag Franz Joseph C:F,VG
31931.

11db-os vegyes érmetétel, közte Római Birodalom és Ausztria 1872. 1Fl Ag "Ferenc József" T:3,3- 11pcs mixed coin lot within Roman Empire and Austria 1872. 1 Florin Ag "Franz Joseph" C:F,VG

Rufpreis:
5 000 HUF
11db-os érme- és éremtétel, közte 1992. 200Ft Ag MNB + Ausztria 1889. Rudolf koronaherceg temetésére Cu zseton (26mm) T:1--3 11pcs coin- and medal lot, within Hungary 1992. 200 Forint Ag + Austria 1889. For the Funeral of Rudolf, Crown Prince of Austria Cu jeton (26mm) C:AU-F
31932.

11db-os érme- és éremtétel, közte 1992. 200Ft Ag "MNB" + Ausztria 1889. "Rudolf koronaherceg temetésére" Cu zseton (26mm) T:1--3 11pcs coin- and medal lot, within Hungary 1992. 200 Forint Ag + Austria 1889. "For the Funeral of Rudolf, Crown Prince of Austria" Cu jeton (26mm) C:AU-F

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
33db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ókortól napjainkig, közte római bronzok, krajcárok + ~1930. Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja ezüstözött Br díjérem (36mm) T:vegyes
31933.

33db-os vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ókortól napjainkig, közte római bronzok, krajcárok + ~1930. "Dulce et Decorum est Pro Patria Mori / Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja" ezüstözött Br díjérem (36mm) T:vegyes

Rufpreis:
6 500 HUF
17,57
19,12
95db vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31934.

Rufpreis:
1 400 HUF
~310g (42db) vegyes, főleg külföldi érmetétel, nagy részük az 1800-1900-as évekből, közte Ausztria 1807B 15 Kreutzer Cu I. Ferenc + Belga-Kongó 1911. 20 Cents Cu-Ni T:vegyes
31935.

~310g (42db) vegyes, főleg külföldi érmetétel, nagy részük az 1800-1900-as évekből, közte Ausztria 1807B 15 Kreutzer Cu "I. Ferenc" + Belga-Kongó 1911. 20 Cents Cu-Ni T:vegyes

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
460g vegyes magyar és külföldi fémpénz T:vegyes
31936.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF