12870. 415. Gelaufene Fernauktion Flohmarkt
6 000 HUF
52
0 HUF
2 db Révész bicska, zsebkés, az egyik gyöngyház nyéllel, jelzettek, kisebb kopásnyomokkal, h: 19,5 cm, 14,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras