Kovács Júlia ( - ): Anya gyermekével. Hátoldalán etikettel jelzett, üv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/Kovacs-Julia--Anya-gyermekevel-Hatoldalan-etikettel-jelzett-uvegezett-fem-keretben-3~II2571610
2571610
11888
415
Antique
Beschreibung: Kovács Júlia ( - ): Anya gyermekével. Hátoldalán etikettel jelzett, üvegezett fém keretben. 33x23cm
: pelikán_kristóf