1914-es Ford T-modellnek az orrdísze, mely egyben hűtővíz hőmérő is vo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/415/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Antik~500008/1914-es-Ford-T-modellnek-az-orrdisze-mely-egyben-hutoviz-homero-is-volt-Kopott-jelzett-14~II2573511
2573511
11862
415
60000
Antique
Rufpreis:
60 000 HUF 162,16 EUR , 176,47 USD
Beschreibung: 1914-es Ford T-modellnek az orrdísze, mely egyben hűtővíz hőmérő is volt. Kopott, jelzett, 14x8cm
: karap_norbert