10520.
415. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
VM monogram (?) jelzéssel: Profán ikon, 1968. Vegyes technika, applikáció, farost. Sérült. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 60×50 cm